Russian Український

Рекомендації по посіву газону

Рекомендації по посіву газону

Доглянутий газон виступає невід'ємною частиною двору, так як є кращою прикрасою ділянки і чудовим фоном для декоративних кущів та окремих дерев. Для того, щоб створити ідеальний газон, потрібно знати, як посадити газонну траву правильно.

Особливості посіву насіння трави для газону
Якщо Ви вирішили використовувати травосмесь для облаштування власного газону, варто враховувати, що сам посів і всі наступні операції повинні здійснюватися в один і той же день. Найкраще домогтися сухий і безвітряної погоди, тоді можна без шкоди для насіння ходити по грунту, облаштовуючи власний газон.

Посів насіння газонної трави варто проводити в наступній послідовності:
для початку, використовуючи садові граблі, слід розпушити грунт на глибину до 5 см;

виконувати посів насіння коштує з розрахунку 20-30 грам на 1 метр квадратний;

зважена кількість насіння необхідно пересипати в пластикове відро і ретельно перемішати;

здійснювати посів можна власноруч, розсипаючи насіння зліва направо. Для того, щоб забезпечити більш рівномірний посів, можна використовувати спеціальну сівалку.

Після того, як посів насіння виконаний, можна приступати до наступного етапу - закладенні травосмеси. Використовуючи звичайні граблі, необхідно акуратно програбіть грунт, тим самим акуратно розподіляючи насіння. Завдяки цьому, насіння опустяться на глибину 1 см, що ідеально позначиться на подальшій схожості.

Тепер необхідно закатати землю катком - це збільшить контакт насіння з грунтом. При появі вм'ятин або нерівностей - їх обов'язково варто заповнити сумішшю з грунту і насіння.

Кілька секретів на замітку по тому газонної трави
Після посіву насіння, їх обов'язково варто мульчувати торфом, шар якого становить близько 3-х см. Це гарантовано захистить насіння від виклевиванія птахами, створить додатковий захист від вологості і відмінний мікроклімат для кращої схожості трави.

Поливати майбутній газон потрібно дуже акуратно. Якщо Ви використовуєте поливання з шланга, то на його обов'язково потрібно оснастити розпилювачем. Здійснювати полив варто досить довго, щоб просочити грунт на глибину 35-40 см, а в жарку погоду, бажано і глибше.

При дотриманні всіх перерахованих вище рекомендацій, перші паростки з'являться вже через 2 тижні після посіву. В цілому, все залежить від погоди- чим тепліше буде на вулиці - тим частіше варто поливати майбутній газон, і тим швидше почне пробиватися перша травичка.

Пройде всього лише пару місяців, і Ви станете господарем відмінного, яскраво зеленіючих газону, але от бігати по ньому буде не можна ще як мінімум рік, поки трава гарненько не зміцніє.

0 Comments To "Рекомендації по посіву газону"

написати коментар

Ваше ім'я:


Enter the code in the box below:

вам коментар:
Note: HTML is not translated!
Залишилися питання?
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону, і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!