Russian Український

Підготовка ґрунту для газону

Підготовка ґрунту для газону

Найголовнішим і відповідальним етапом при створенні газонного покриття - виступає підготовка грунту. Якщо допустити помилки на цій стадії, то їх буде досить складно виправити в майбутньому. Саме тому, в даній статті ми вирішили дати кілька практичних порад, які допоможуть підготувати грунт для газону правильно.

Етапи підготовчих робіт з облаштування та посадці газону
Щоб якісно підготувати грунт для посіву, необхідно зняти верхній, родючий шар грунту, і відкласти його в сторону. Той шар, що знаходиться під ним - потрібно гарненько розпушити на глибину до 30 см. Залежно від типу грунту, який переважає на Вашій території, можна подумати над тим, щоб провести часткову заміну ґрунту на більш родючу. Наприклад, це стосується тих випадків, коли грунт виснажений або в ньому занадто багато каменів.


Гарний газон своїми руками
Click and drag to move
Щоб надати грунті влагоудерживающих здібностей, можна додати в неї торф або суглинок.

У глинистий і щільний грунт обов'язково додаю торф або пісок, що надає грунті легкості.

Вносити добрива варто тільки після попереднього подрібнення грунту і позбавлення її від грудочок.

На кислих грунтах абсолютно не зайвим буде вапнування. Вапно необхідно вносити в залежності від рівня РH грунту. Її варто для початку подрібнити, після чого рівномірно розподілити по поверхні грунту.

Що стосується органічних добрив, то найкраще використовувати:

торфонавозного перегній;

торф;

крихту.

Кількість добрив, яке потрібно вносити, завжди залежить від родючості грунту, і в кожному конкретному випадку визначається окремо.

Або можете купити вже готові, адаптовані добрива під газони.

Остаточна підготовка грунту під посів насіння / травосмесей газону
Для того, щоб приступити до непоследственносу посіву насіння газонних трав, залишилося тільки ущільнити верхній шар грунту. Після двох тижнів - потрібно видалити пророслі бур'яни і досипати землю в тих місцях, де грунт просів. Перед тим, як засівати травосуміш, варто виконати якісний дренаж грунту. Незайвим буде і проколювання землі вилами.

Не забувайте про те, що занадто вологий грунт стає більш щільним, якщо по ньому ходити, тому необхідно поліпшити дренаж в таких місцях, досипати в грунт побільше піску і час від часу проводити аерацію грунту.

Перед самим засівбою не забудьте гарненько зволожити землю з розрахунку 10 літрів води на один квадратний метр площі.

Залишилися питання?
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону, і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!