Russian Український

Газон, який не потрібно косити

Газон, який не потрібно косити

Газон - це одне з перших, що бачать гості, ступаючи на ваш присадибна ділянка. Але, як відомо, газонне покриття вимагає багато уваги і догляду, що можуть забезпечити далеко не всі домовласники. Так що ж робити в разі, якщо з одного боку хочеться мати привабливу галявину, а з іншого на підтримку її належного вигляду просто немає часу?

Відмінним виходом стане газонна трава, яку не потрібно косити. Звучить казково, але ми доведемо вам, що це цілком реально.

Що буде якщо не косити газонну траву?
Скошування верхнього шару газонної трави проводиться з метою стимуляції зростання стебел. Якщо цю процедуру не проводити, то крім неохайного зовнішнього вигляду, газон придбає ряд інших неприємних наслідків:

трава втрачає здатність швидкої адаптації до умов навколишнього середовища;
покриття стає слабкішим, довше відновлюється після пошкоджень.
Після зрізання газонного покриття, трава намагається докласти всіх зусиль для подальшого розвитку. Це призводить до того, що газон складається з самих "сильних" травинок, які і забезпечують вам якісний і красивий покрив ділянки.

Але існує газон, який не треба косити, і при цьому він має відмінні показники стійкості. Далі розберемося в цьому питанні більш детально.

Який газон не вимагає догляду?
Як ми говорили раніше, газонна трава яку не треба стригти - це не міф, а реальність. Існує кілька видів газонних покриттів, які не вимагають регулярного і інтенсивного догляду:

Мавританський вид - трава для газону не вимагає стрижки, що складається з близько 30-ти видів красивих, але при цьому невибагливих рослин і квітів. Як правило, такі суміші містять у собі насіння маків, хризантем, ромашок і багато чого іншого. Мавританський газон сідає на початку весни. Отримане покриття не стрижеться, але поливається за допомогою методу аерації.
Конюшиновий вид є яскравою і ароматну галявину, яка має в своєму складі швидко розростається низькорослий конюшина. Для облаштування заміських ділянок такий варіант буде ідеальний не тільки в естетичному плані, але і з практичної точки зору, адже конюшина має здатність збагачувати грунт азотом. Такий газон вимагає лише регулярний полив і єдину в році стрижку ранньою весною.
Також варто згадати про такий сорт, як низькоросла газонна трава не вимагає стрижки. Вона є однією з найбільш популярних варіантів, так як представлена ​​у вигляді стандартного газону, але при цьому не вимагає ретельного догляду.

Що посадити щоб не косити?
Газонна трава не вимагає стрижки "Квітучий газон" вразить вас своєю красою і великою кількістю яскравих кольорів. Вона пожвавить і прикрасить будь-який майданчик, на якій немає фізичного впливу. Такий газон не потребує регулярної стрижці.

Одноразовий скіс відбувається по настанню зимового періоду.

Якщо говорити про низькорослому газоні, то у нас на сайті ви можете знайти травосмесь "Ліліпут". Цей газон не вимагає стрижки відмінно підійде для облаштування саду, котеджного ділянки або паркової зони. Він має привабливий, яскраво-зелене забарвлення, комбінує в собі стійкість до несприятливих погодних умов і елегантність зовнішнього вигляду.

Чи потрібно стригти газонну траву перед зимою?
Зрізати газон на зиму потрібно в обов'язковому порядку. Важливо залишати не дуже коротку довжину, приблизно не менше п'яти см. Якщо навпаки залишити довгу траву вона з настанням заморозків пожовтіє і засохне. Навесні це стане перешкодою для зростання молодих пагонів. Також необхідно пам'ятати, що після скоса газонного покриття потрібно прибирати скошену траву!

Коли в останній раз косити газон?
Газон який не вимагає стрижки, так само, як і звичайне газонне покриття, все ж потребує обов'язкового останньому схилі. Крайній раз для стандартних варіантів і для низькорослих сортів повинен бути в передзимовий період. Як правило, найсприятливіший час - початок жовтня, але для жителів різних широт варто індивідуально вибирати відповідний момент. Головне - встигнути до появи перших морозів і снігу.

Залишилися питання?
Задати питання менеджеру
Введіть своє ім'я та номер телефону, і наш менеджер
зв'яжеться з Вами найближчим часом!